WEDSTRIJD
12.01.22 | 1e ronde | Aurora Zantedeschi | Sabina Sharipova | 7-65, 7-62 | W25 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Aurora Zantedeschi | Sabina Sharipova | |
1e Service % | 83/100 (83%) | 56/90 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/83 (59%) | 35/56 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/90 (47%) | 45/100 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/190 (51%) | 93/190 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sabina Sharipova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sabina Sharipova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Sabina Sharipova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sabina Sharipova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Sabina Sharipova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Sabina Sharipova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Sabina Sharipova | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sabina Sharipova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sabina Sharipova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Sabina Sharipova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sabina Sharipova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Sabina Sharipova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Sabina Sharipova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aurora Zantedeschi vs. Sabina Sharipova - onderlinge wedstrijden
12.01.22 | 1e ronde | Aurora Zantedeschi | Sabina Sharipova | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard |
Aurora Zantedeschi form & Sabina Sharipova form
Aurora Zantedeschi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sabina Sharipova - laatste wedstrijden
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.01.22 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
10.07.21 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-2, - Sabina Sharipova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-72, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |