WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Aya El Sayed | Aneta Laboutkova | 1-6, 7-5, 6-3 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Aya El Sayed | Aneta Laboutkova | |
1e Service % | 41/94 (44%) | 56/86 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/41 (73%) | 30/56 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/53 (43%) | 19/30 (63%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/86 (43%) | 41/94 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/180 (50%) | 90/180 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aya El Sayed | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aya El Sayed | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aya El Sayed | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aya El Sayed | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aya El Sayed | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aya El Sayed | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aya El Sayed | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aya El Sayed | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aya El Sayed | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aya El Sayed | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
Egypt
31.05.01, 22 Jaar
31.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Aya El Sayed vs. Aneta Laboutkova - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Aya El Sayed | Aneta Laboutkova | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Aya El Sayed form & Aneta Laboutkova form
Aya El Sayed - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Elgebily | - | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.01.21 2e ronde | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.20 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail |
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail |