Australia
21.06.99, 24 Jaar
21.06.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brooke Winley vs. Ayano Shimizu - onderlinge wedstrijden
18.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Ayano Shimizu | Brooke Winley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Brooke Winley form & Ayano Shimizu form
Brooke Winley - laatste wedstrijden
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anne-Marie Medcalf | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Brescia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
19.09.16 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tayla Whitehouse | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Haet | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sujin Yoon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
28.06.16 1e ronde | vs. Sunae Ji | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ju-Eun Kim | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.16 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Young Ji Noh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Brzozowska | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Clews | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
29.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Jones | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ashling Sumner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Tammi Patterson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ayano Shimizu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 7-65, - Ayano Shimizu - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 1-6, 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ena Koike | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |