WEDSTRIJD
24.11.21 | 1e ronde | Ayla Aksu | Amandine Cazeaux | 6-4, 5-7, 6-2 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Ayla Aksu | Amandine Cazeaux | |
1e Service % | 67/109 (61%) | 62/103 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/67 (63%) | 35/62 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/42 (38%) | 15/41 (37%) |
Benutte Breakpoints | 9/18 (50%) | 7/18 (39%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/103 (51%) | 51/109 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/212 (52%) | 101/212 (48%) |
Dubbele fouten | 15 | 7 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ayla Aksu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayla Aksu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ayla Aksu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ayla Aksu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayla Aksu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayla Aksu vs. Amandine Cazeaux - onderlinge wedstrijden
24.11.21 | 1e ronde | Ayla Aksu | Amandine Cazeaux | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Ayla Aksu form & Amandine Cazeaux form
Ayla Aksu - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail |
Amandine Cazeaux - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |