WEDSTRIJD
24.12.20 | 2e ronde | Ayla Aksu | Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ayla Aksu | Evgeniya Burdina | |
1e Service % | 35/49 (71%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/14 (29%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/50 (60%) | 19/49 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ayla Aksu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ayla Aksu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayla Aksu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ayla Aksu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayla Aksu vs. Evgeniya Burdina - onderlinge wedstrijden
24.12.20 | 2e ronde | Ayla Aksu | Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ayla Aksu form & Evgeniya Burdina form
Ayla Aksu - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail |
Evgeniya Burdina - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |