Ayline Esina Samardzic vs. Adi Gavish 06.08.2023

Ayline Esina Samardzic vs. Adi Gavish 06.08.2023 - W15 Tbilisi - confrontatie

WEDSTRIJD

06.08.231e ronde van de kwal.Ayline Esina Samardzic Adi Gavish 6-1, 6-0 Georgia W15 Tbilisi Hard

STATISTIEKEN

6-0

Ayline Esina Samardzic
Croatia
10.11.02, 21 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
04.10.00, 23 Jaar







Adi Gavish
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Ayline Esina Samardzic vs. Adi Gavish - onderlinge wedstrijden

06.08.231e ronde van de kwal.Ayline Esina SamardzicAdi Gavish6-1, 6-0 wedstrijd detailGeorgia W15 Tbilisi Hard

Ayline Esina Samardzic form & Adi Gavish form

Ayline Esina Samardzic - laatste wedstrijden

Switzerland W75 Bellinzona - Clay
08.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Martina Colmegna1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
20.03.24
1e ronde
vs. Daria Kuczer2-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
19.03.24
Kwalif.
vs. On Yu Choi7-5, 1-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
18.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Lucia Tognoni6-4, 4-6, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
14.03.24
2e ronde
vs. Malene Helgo1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.03.24
1e ronde
vs. Noa Liauw A Fong7-65, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
28.02.24
1e ronde
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.24
Kwalif.
vs. Jiumeng Liu7-5, 2-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
26.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Anjali Kotecha6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
20.02.24
Kwalif.
vs. Irina Balus2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Shakhzoda Asimova2-6, 6-4, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. A Young Jang2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
06.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Manca Pislak0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Maria Theodora Stancescu3-6, 7-5, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Germany W60 Hamburg - I. hard
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Mariella Thamm2-6, 6-4, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.10.23
1e ronde
vs. Elena-Teodora Cadar1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
28.09.23
2e ronde
vs. Caroline Brack1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.09.23
1e ronde
vs. Briana Szabo6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
26.09.23
Kwalif.
vs. Danique Havermans6-3, 2-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Wei Zheng6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
20.09.23
1e ronde
vs. Anna Sedysheva4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France W15 Dijon - Clay
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Cindy Langlais7-5, 3-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
07.08.23
Kwalif.
vs. Sophia Ksandinov1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
07.08.23
1e ronde
vs. Tanisha Kashyap3-6, 6-4, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Adi Gavish6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
01.08.23
Kwalif.
vs. Hanna Vinahradava1-6, - Ayline Esina Samardzic - scratchnederlaagwedstrijd detail
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France W15 Les - Hard
16.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rachele Elisa Zingale1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Switzerland W25 Klosters - Clay
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Matilda Mutavdzic3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovenia W15 Kranjska - Clay
13.06.23
Kwalif.
vs. Marcella Dessolis3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail

Adi Gavish - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
26.09.23
Kwalif.
vs. Ottavia Massetti1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Lara Charles7-68, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
20.09.23
1e ronde
vs. Emma Van Poppel6-73, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.09.23
Kwalif.
vs. Veronika Udina6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
28.08.23
Kwalif.
vs. Lidiia Rasskovskaia1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Abhilasha Bista6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
20.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Natalia Fehr4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ayline Esina Samardzic1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
01.08.23
Kwalif.
vs. Nagomi Higashitani3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rasha Khourssany6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Malaga - Hard
21.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Freya Peet4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Finland W15 Vierumaki - Hard
07.05.23
Kwalif.
vs. Maria Golovina0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
10.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Polina Iatcenko1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
09.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Sofiia Nagornaia6-3, 3-3, Sofiia Nagornaia - scratchoverwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.04.23
Kwalif.
vs. Aleksandra Pospelova3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
03.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Krokhina7-64, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yontha Tadoum6-4, 3-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
14.03.23
Kwalif.
vs. Marie Weckerle1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Alisa Vasileva7-66, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Nora Svensson6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Carlotta Moccia4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Izrael W25 Kiryat - Hard
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Katy Dunne2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Izrael W25 Jerusalem - Hard
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Karin Altori1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Estonia W25 Parnu - Clay
08.08.22
1e ronde van de kwal.
vs. Grete Gull1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Finland W15 Savitaipale - Clay
01.08.22
Kwalif.
vs. Valeriia Krokhotina1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Izrael W25 Raanana - Hard
21.06.22
Kwalif.
vs. Shelly Bereznyak4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.06.22
2e ronde van de kwal.
vs. Ester Fesiuk7-64, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.06.22
1e ronde van de kwal.
vs. Daniela Ben Hamo6-1, 4-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Izrael W25 Raanana - Hard
12.06.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nikita Liebkind3-6, 6-4, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Izrael W25 Netanya - Hard
22.05.22
1e ronde van de kwal.
vs. Darya Shvartsmann2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
<