WEDSTRIJD
09.05.23 | 1e ronde | Aysegul Mert | Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | W25 Kachreti | Hard |
STATISTIEKEN
Aysegul Mert | Nahia Berecoechea | |
1e Service % | 31/45 (69%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 10/21 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/39 (64%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/84 (64%) | 30/84 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aysegul Mert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aysegul Mert | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aysegul Mert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aysegul Mert | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aysegul Mert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aysegul Mert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aysegul Mert | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aysegul Mert vs. Nahia Berecoechea - onderlinge wedstrijden
09.05.23 | 1e ronde | Aysegul Mert | Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Kachreti | Hard |
Aysegul Mert form & Nahia Berecoechea form
Aysegul Mert - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 Finale | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Nahia Berecoechea - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail |