WEDSTRIJD
17.11.20 | Kwalif. | Ayumi Koshiishi | Adela Moravcova | 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
10.09.03, 20 Jaar
10.09.03, 20 Jaar
Ayumi Koshiishi vs. Adela Moravcova - onderlinge wedstrijden
17.11.20 | Kwalif. | Ayumi Koshiishi | Adela Moravcova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ayumi Koshiishi form & Adela Moravcova form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Adela Moravcova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Poborilova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Lara Michel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Cela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.05.23 Kwalif. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
28.11.22 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.22 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-710, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wiktoria Chmielewska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail |