WEDSTRIJD
20.05.22 | Kwartfinale | Ayumi Koshiishi | Anja Wildgruber | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Ayumi Koshiishi | Anja Wildgruber | |
1e Service % | 33/55 (60%) | 38/55 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 17/38 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/55 (56%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayumi Koshiishi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayumi Koshiishi vs. Anja Wildgruber - onderlinge wedstrijden
27.06.23 | 1e ronde | Anja Wildgruber | Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-1, Anja Wildgruber - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
20.05.22 | Kwartfinale | Ayumi Koshiishi | Anja Wildgruber | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ayumi Koshiishi form & Anja Wildgruber form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |