WEDSTRIJD
23.03.23 | 2e ronde | Ayumi Koshiishi | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-1 | W15 Hinode | Hard |
STATISTIEKEN
Ayumi Koshiishi | Chisa Hosonuma | |
1e Service % | 21/34 (62%) | 36/53 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/13 (85%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/53 (53%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayumi Koshiishi vs. Chisa Hosonuma - onderlinge wedstrijden
23.03.23 | 2e ronde | Ayumi Koshiishi | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Hinode | Hard |
Ayumi Koshiishi form & Chisa Hosonuma form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Chisa Hosonuma - laatste wedstrijden
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |