WEDSTRIJD
25.11.20 | 1e ronde | Ayumi Koshiishi | Martina Spigarelli | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ayumi Koshiishi | Martina Spigarelli | |
1e Service % | 30/63 (48%) | 45/54 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 21/45 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/54 (57%) | 29/63 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayumi Koshiishi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ayumi Koshiishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayumi Koshiishi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayumi Koshiishi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayumi Koshiishi vs. Martina Spigarelli - onderlinge wedstrijden
25.11.20 | 1e ronde | Ayumi Koshiishi | Martina Spigarelli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ayumi Koshiishi form & Martina Spigarelli form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |