WEDSTRIJD
04.03.23 | Halve finale | Ayumi Koshiishi | Shuo Feng | 6-0, 6-1 | W15 Kuching | Hard |
STATISTIEKEN
Ayumi Koshiishi | Shuo Feng | |
1e Service % | 43/73 (59%) | 21/33 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/43 (58%) | 4/21 (19%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/33 (79%) | 31/73 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/106 (64%) | 38/106 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Shuo Feng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ayumi Koshiishi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Shuo Feng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Koshiishi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Shuo Feng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayumi Koshiishi vs. Shuo Feng - onderlinge wedstrijden
04.03.23 | Halve finale | Ayumi Koshiishi | Shuo Feng | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Kuching | Hard |
Ayumi Koshiishi form & Shuo Feng form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Shuo Feng - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |