WEDSTRIJD
03.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Ayumi Koshiishi | Tara Malik | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
02.10.02, 21 Jaar
02.10.02, 21 Jaar
Ayumi Koshiishi vs. Tara Malik - onderlinge wedstrijden
03.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Ayumi Koshiishi | Tara Malik | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ayumi Koshiishi form & Tara Malik form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Tara Malik - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | - Tara Malik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ascheri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 1-2, - Tara Malik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Kacie Harvey | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Elise Casares | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Anna-Raphaelle Serghi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jargal Altansarnai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 1e ronde | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Brenda Yoris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |