WEDSTRIJD
19.11.21 | Kwartfinale | Ayumi Morita | Nicole Gadient | 6-2, 3-6, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Ayumi Morita | Nicole Gadient | |
1e Service % | 54/73 (74%) | 59/83 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/54 (61%) | 30/59 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/83 (52%) | 27/73 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/156 (57%) | 67/156 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Morita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ayumi Morita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Morita | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Morita | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayumi Morita | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ayumi Morita | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Morita | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayumi Morita | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Ayumi Morita | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Morita | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Morita | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Ayumi Morita vs. Nicole Gadient - onderlinge wedstrijden
19.11.21 | Kwartfinale | Ayumi Morita | Nicole Gadient | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ayumi Morita form & Nicole Gadient form
Ayumi Morita - laatste wedstrijden
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-2, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Lulu Sun | 3-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 1-2, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 0-1, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.22 Finale | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.05.22 Halve finale | vs. Jasmine Conway | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.05.22 Finale | vs. Xinxin Yao | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.22 Halve finale | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yidi Yang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Marina Stakusic | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 Finale | vs. Haruna Arakawa | - | wedstrijd detail | |
26.02.22 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 5-4, - Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Petra Csabi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.12.21 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |