WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Barbora Zaviskova | Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
03.04.05, 18 Jaar
03.04.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
23.10.03, 20 Jaar
23.10.03, 20 Jaar
Barbora Zaviskova vs. Mia Mayerova - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Barbora Zaviskova | Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Barbora Zaviskova form & Mia Mayerova form
Barbora Zaviskova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 1-6, - Barbora Zaviskova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Zasterova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-5, - Barbora Zaviskova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kuharenko | 6-4, 6-75, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Di Tommaso | 2-6, 7-63, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mia Mayerova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cara Maria Mester | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Bochkova | 6-4, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yajing Cao | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Forta Morina | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Miruna Cristea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rania Music | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oriana Gniewkowska | 1-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Galena Krastenova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Necula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Paterova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |