INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Fitzpatrick vs. Basak Eraydin - onderlinge wedstrijden
20.05.13 | Kwartfinale | Basak Eraydin | Anna Fitzpatrick | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Anna Fitzpatrick form & Basak Eraydin form
Anna Fitzpatrick - laatste wedstrijden
Manchester - I. hard | ||||
11.11.13 1e ronde | vs. Charlotte Pearce | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.13 2e ronde | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
04.11.13 1e ronde | vs. Amelie Intert | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barnstaple - I. hard | ||||
28.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Morgosova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
23.09.13 Kwalif. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.13 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Kyria Dunford | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Angelina Gordienko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.13 Kwartfinale | vs. Alina Mikheeva | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.13 2e ronde | vs. Ekaterina Tretyak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
02.09.13 2e ronde | vs. Andressa Souza | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.13 Kwartfinale | vs. Yana Sizikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.13 1e ronde | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Hard | ||||
29.07.13 1e ronde | vs. Alannah Griffin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.13 2e ronde | vs. Oceane Adam | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
15.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Beygelzimer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Rush | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.13 Kwalif. | vs. Noppawan Lertcheewakarn | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Brown | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
03.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ceire Mullins | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.05.13 2e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.13 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.13 1e ronde | vs. Dagmara Baskova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.05.13 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bournemouth - Clay | ||||
22.04.13 2e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.13 1e ronde | vs. Jessica Ren | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Edgbaston - I. hard | ||||
08.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Ren | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.04.13 Kwalif. | vs. Melanie South | - | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
18.03.13 1e ronde | vs. Martina Borecka | 7-63, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Basak Eraydin - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |