WEDSTRIJD
07.09.18 | Kwartfinale | Basak Eraydin | Olga Ianchuk | 4-0, - scratch | Sofia | Clay |
STATISTIEKEN
Basak Eraydin | Olga Ianchuk | |
1e Service % | 8/13 (62%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 8/10 (80%) | 4/13 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 17/23 (74%) | 6/23 (26%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Basak Eraydin vs. Olga Ianchuk - onderlinge wedstrijden
07.09.18 | Kwartfinale | Basak Eraydin | Olga Ianchuk | 4-0, Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | Sofia | Clay |
12.09.16 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Basak Eraydin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Bucha | Clay |
03.06.13 | 1e ronde | Basak Eraydin | Olga Ianchuk | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Agri | Carpet |
Basak Eraydin form & Olga Ianchuk form
Basak Eraydin - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | - | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Olga Ianchuk - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
15.03.19 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |