WEDSTRIJD
20.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Beatrice Stagno | Greta Medeghini | 6-4, 7-64 | W25 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Beatrice Stagno | Greta Medeghini | |
1e Service % | 52/86 (60%) | 36/70 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/52 (65%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 17/34 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/70 (44%) | 37/86 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/156 (51%) | 76/156 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Greta Medeghini | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Beatrice Stagno | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Greta Medeghini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Beatrice Stagno | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Greta Medeghini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Beatrice Stagno | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Greta Medeghini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Beatrice Stagno | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Greta Medeghini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Greta Medeghini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Beatrice Stagno | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Greta Medeghini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Greta Medeghini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Greta Medeghini | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Beatrice Stagno | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Greta Medeghini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Greta Medeghini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Stagno | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Greta Medeghini | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Italy
13.03.03, 21 Jaar
14566 $
13.03.03, 21 Jaar
14566 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
04.07.01, 22 Jaar
04.07.01, 22 Jaar
Beatrice Stagno vs. Greta Medeghini - onderlinge wedstrijden
20.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Beatrice Stagno | Greta Medeghini | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | W25 Ortisei | I. hard |
Beatrice Stagno form & Greta Medeghini form
Beatrice Stagno - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nala Kovacic | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tea Lukic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrise Zeltina | 0-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Carlotta Moccia | 7-63, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sara Milanese | 7-64, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Victoria Flores | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.06.23 Finale | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Stefani Webb | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Stefani Webb | 2-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail |
Greta Medeghini - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lucia Tognoni | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Rose Tengbe | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucy Dawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |