WEDSTRIJD
08.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Beatris Spasova | Karolina Mrazikova | 6-3, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
26.10.04, 19 Jaar
26.10.04, 19 Jaar
Beatris Spasova vs. Karolina Mrazikova - onderlinge wedstrijden
08.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Beatris Spasova | Karolina Mrazikova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Beatris Spasova form & Karolina Mrazikova form
Beatris Spasova - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Karolina Mrazikova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Selina Atay | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-4, 6-72, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Elena Grekul | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cavus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Glowacka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Lagarija | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jadesola Cole | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |