WEDSTRIJD
22.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Beatriz Haddad Maia | Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Beatriz Haddad Maia | Daria Snigur | |
1e Service % | 63/92 (68%) | 53/74 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/63 (62%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/29 (59%) | 12/21 (57%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/74 (42%) | 36/92 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/166 (52%) | 79/166 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Snigur | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Beatriz Haddad Maia | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Beatriz Haddad Maia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daria Snigur | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Beatriz Haddad Maia | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Daria Snigur | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Beatriz Haddad Maia | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Beatriz Haddad Maia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Beatriz Haddad Maia | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Beatriz Haddad Maia vs. Daria Snigur - onderlinge wedstrijden
13.06.23 | 1e ronde | Daria Snigur | Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Nottingham | Grass |
12.08.21 | 1e ronde | Beatriz Haddad Maia | Daria Snigur | 5-0, Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | W100 Landisville | Hard |
22.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Beatriz Haddad Maia | Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass |
Beatriz Haddad Maia form & Daria Snigur form
Beatriz Haddad Maia - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 3e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ons Jabeur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Magda Linette | 7-66, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Maria Timofeeva | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
30.12.23 | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
11.11.23 | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Qinwen Zheng | 7-611, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Daria Kasatkina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 | vs. Caroline Garcia | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Madison Keys | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 7-63, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail |
Daria Snigur - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |