WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Belle Thompson | Talia Gibson | 6-2, 2-6, 6-4 | W25 Swan | Grass |
STATISTIEKEN
Belle Thompson | Talia Gibson | |
1e Service % | 52/101 (51%) | 58/96 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/52 (65%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/49 (53%) | 17/38 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 3/15 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/96 (44%) | 41/101 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/197 (52%) | 95/197 (48%) |
Dubbele fouten | 10 | 3 |
Aces | 4 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Belle Thompson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Talia Gibson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Belle Thompson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Belle Thompson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Talia Gibson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Belle Thompson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Belle Thompson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Belle Thompson | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Belle Thompson | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Talia Gibson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Belle Thompson | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Belle Thompson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Belle Thompson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Belle Thompson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Belle Thompson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Belle Thompson | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Talia Gibson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Australia
19.11.99, 24 Jaar
19.11.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belle Thompson vs. Talia Gibson - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Belle Thompson | Talia Gibson | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Swan | Grass |
23.07.22 | 2e ronde | Talia Gibson | Belle Thompson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Caloundra | Hard |
Belle Thompson form & Talia Gibson form
Belle Thompson - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Juliette Debrincat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Grace Darcy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Mao Mushika | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Earl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anja Nayar | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joya Nicolas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Milan Krish | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfee Stevens | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Bianca Compuesto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Natalie Barbir | 6-71, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Monique Barry | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail |
Talia Gibson - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Mia Hasegawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Dominika Salkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Timea Babos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Malene Helgo | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-4, 1-6, 4-1, Vivian Wolff - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Heather Watson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
23.12.23 Finale | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Jade Otway | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Carolann Delaunay | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Olivia Gadecki | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |