WEDSTRIJD
26.08.20 | 1e ronde | Bente Spee | Julie Belgraver | 6-4, 6-2 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Bente Spee | Julie Belgraver | |
1e Service % | 35/53 (66%) | 27/59 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 18/27 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 11/32 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 20/53 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bente Spee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Bente Spee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bente Spee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bente Spee | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bente Spee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Bente Spee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bente Spee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Bente Spee | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bente Spee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Holland
11.07.03, 20 Jaar
11.07.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bente Spee vs. Julie Belgraver - onderlinge wedstrijden
26.08.20 | 1e ronde | Bente Spee | Julie Belgraver | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Bente Spee form & Julie Belgraver form
Bente Spee - laatste wedstrijden
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Ella Kordik | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Alicia Dudeney | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Metka Komac | 6-2, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-1, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 2-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 7-62, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Diatlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.08.20 2e ronde | vs. Cindy Burger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Eline Audenaert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail |
Julie Belgraver - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |