WEDSTRIJD
09.09.22 | Kwartfinale | Berfu Cengiz | Ilay Yoruk | 6-1, 7-5 | W25 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Berfu Cengiz | Ilay Yoruk | |
1e Service % | 45/63 (71%) | 42/67 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/45 (56%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/67 (60%) | 29/63 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Berfu Cengiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Berfu Cengiz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Berfu Cengiz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Berfu Cengiz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Berfu Cengiz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Berfu Cengiz vs. Ilay Yoruk - onderlinge wedstrijden
13.06.23 | 2e ronde | Berfu Cengiz | Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Madrid | Hard |
09.09.22 | Kwartfinale | Berfu Cengiz | Ilay Yoruk | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Cairo | Clay |
04.02.21 | 2e ronde | Berfu Cengiz | Ilay Yoruk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
16.12.20 | 1e ronde | Berfu Cengiz | Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Berfu Cengiz form & Ilay Yoruk form
Berfu Cengiz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |