Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
11.11.01, 22 Jaar
11.11.01, 22 Jaar
Berta Bonardi vs. Fanny Norin - onderlinge wedstrijden
30.11.21 | Kwalif. | Berta Bonardi | Fanny Norin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Berta Bonardi form & Fanny Norin form
Berta Bonardi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Fanny Norin - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Maltby | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Victoria Gomez | 5-7, 7-65, 0-10 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Emilie Elde | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Eupen - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 5-7, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Esther Bataille | 6-4, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 7-66, 1-0, Irys Ekani - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |