WEDSTRIJD
10.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Berta Bonardi | Sophie Williams | 6-2, 6-0 | W25 Vero | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
18.02.04, 20 Jaar
18.02.04, 20 Jaar
Berta Bonardi vs. Sophie Williams - onderlinge wedstrijden
10.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Berta Bonardi | Sophie Williams | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Vero | Clay |
Berta Bonardi form & Sophie Williams form
Berta Bonardi - laatste wedstrijden
W75 Charlottesville - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail |
Sophie Williams - laatste wedstrijden
W25 Naples - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Verginie Tchakarova | 2-6, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savannah Webster | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jamilah Snells | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 Kwalif. | vs. Liga Dekmeijere | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Natalia Leroy Garibay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arushi Gupta | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Mardarenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Macarena Lopez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Vineetha Mummadi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-64, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saara Aerila | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saara Aerila | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arushi Gupta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shatoo Mohamad | 7-5, 6-74, 6-10 | wedstrijd detail |