WEDSTRIJD
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Beverley Nyangon | Zhenghua Xiao | 6-4, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
03.01.07, 17 Jaar
03.01.07, 17 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Beverley Nyangon vs. Zhenghua Xiao - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Beverley Nyangon | Zhenghua Xiao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Beverley Nyangon form & Zhenghua Xiao form
Beverley Nyangon - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 0-6, 0-4, - Beverley Nyangon - scratch | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | Tasnim Ismail - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Losada Morales | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Morreale | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Bissett | 7-63, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Carolina Mesquita | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alicja Formella | 1-6, 6-3, 7-610 | wedstrijd detail |
Zhenghua Xiao - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ju-Yun Jeng | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Jiayu Xu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Surabhi Srinivas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 0-3, - Zhenghua Xiao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Yuhan Liu | 6-0, 1-0, Yuhan Liu - scratch | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qianqian Li | 5-1, Qianqian Li - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Feier Hu | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xin Tong Wang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zi Ye Zhang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xuetong Wang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Erenda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Xu Wu | 3-2, Mei Xu Wu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Yexin Ma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde | vs. Shou Na Mu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yixuan Li | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yitong Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shanshan Guo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |