WEDSTRIJD
09.12.21 | Kwalif. | Bianca Bulat | Madelief Hageman | 6-2, 3-6, 10-8 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
14.04.05, 18 Jaar
14.04.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
28.01.03, 21 Jaar
11266 $
28.01.03, 21 Jaar
11266 $
Bianca Bulat vs. Madelief Hageman - onderlinge wedstrijden
27.02.24 | Kwalif. | Madelief Hageman | Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
09.12.21 | Kwalif. | Bianca Bulat | Madelief Hageman | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Bianca Bulat form & Madelief Hageman form
Bianca Bulat - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Deniz Turan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 0-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-71, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Deniz Cakil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bulbarella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sakiroglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Madelief Hageman - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sehrazat Dagci | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rania Music | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail |