WEDSTRIJD
18.05.22 | 1e ronde | Bianca Elena Barbulescu | Ilinca Dalina Amariei | 2-5, - scratch | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Bianca Elena Barbulescu | Ilinca Dalina Amariei | |
1e Service % | 14/22 (64%) | 16/19 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 5/14 (36%) | 9/16 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/8 (13%) | 0/3 (0%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 10/19 (53%) | 16/22 (73%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 16/41 (39%) | 25/41 (61%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bianca Elena Barbulescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bianca Elena Barbulescu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bianca Elena Barbulescu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Bianca Elena Barbulescu | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
2-5 |
2 | ||
- scratch |
Romania
11.11.03, 20 Jaar
11.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bianca Elena Barbulescu vs. Ilinca Dalina Amariei - onderlinge wedstrijden
18.05.22 | 1e ronde | Bianca Elena Barbulescu | Ilinca Dalina Amariei | 2-5, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
19.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Ilinca Dalina Amariei | Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Bianca Elena Barbulescu form & Ilinca Dalina Amariei form
Bianca Elena Barbulescu - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Viola Turini | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Vogt | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Stella Remander | 6-2, 3-0, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Anna Kartseva | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daphne Belen Marquez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-2, - Bianca Elena Barbulescu - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana De Simone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |