WEDSTRIJD
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Bianca Jolie Fernandez | Tara Malik | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
02.10.02, 21 Jaar
02.10.02, 21 Jaar
Bianca Jolie Fernandez vs. Tara Malik - onderlinge wedstrijden
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Bianca Jolie Fernandez | Tara Malik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Bianca Jolie Fernandez form & Tara Malik form
Bianca Jolie Fernandez - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 1-2, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alice Gubertini | 3-6, 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachely Carrera | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Tara Malik - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | - Tara Malik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ascheri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 1-2, - Tara Malik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Kacie Harvey | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Elise Casares | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Anna-Raphaelle Serghi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jargal Altansarnai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 1e ronde | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Brenda Yoris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |