Bojana Bobusic vs. Andrea Koch-Benvenuto 25.07.2012

Bojana Bobusic vs. Andrea Koch-Benvenuto 25.07.2012 - Lexington - confrontatie

WEDSTRIJD

25.07.121e rondeBojana Bobusic Andrea Koch-Benvenuto 6-3, 6-4 USA Lexington Hard

STATISTIEKEN

Bojana BobusicAndrea Koch-Benvenuto
1e Service %36/62 (58%)33/68 (49%)
Punten gewonnen met 1e Service25/36 (69%)22/33 (67%)
Punten gewonnen met 2e Service13/26 (50%)14/35 (40%)
Benutte Breakpoints4/6 (67%)2/3 (67%)
Punten gewonnen met ontvangen32/68 (47%)24/62 (39%)
Totaal aantal gewonnen punten70/130 (54%)60/130 (46%)
Dubbele fouten76
Aces24

STATISTIEKEN

6-4

Bojana Bobusic
Australia
02.10.87, 36 Jaar




884
16
127959 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chile
26.04.85, 38 Jaar




800
18
118523 $
Andrea Koch-Benvenuto
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Bojana Bobusic vs. Andrea Koch-Benvenuto - onderlinge wedstrijden

25.07.121e rondeBojana BobusicAndrea Koch-Benvenuto6-3, 6-4 wedstrijd detailUSA Lexington Hard

Bojana Bobusic form & Andrea Koch-Benvenuto form

Bojana Bobusic - laatste wedstrijden

Japan Kurume - Grass
13.05.13
1e ronde
vs. Sachie Ishizu5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Japan Fukuoka - Grass
06.05.13
1e ronde
vs. Tetyana Arefyeva2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Mildura - Grass
18.02.13
2e ronde
vs. Karolina Wlodarczak6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
18.02.13
Kwartfinale
vs. Azra Hadzic6-2, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.13
1e ronde
vs. Emi Mutaguchi6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Australia Launceston - Hard
04.02.13
2e ronde
vs. Olivia Rogowska4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.13
1e ronde
vs. Misa Eguchi1-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Australia Burnie - Hard
28.01.13
2e ronde
vs. Miyabi Inoue6-72, 7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
28.01.13
Kwartfinale
vs. Ana Savic6-4, 3-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
28.01.13
1e ronde
vs. Chanel Simmonds3-6, 6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.01.13
Halve finale
vs. Olivia Rogowska2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
14.01.13
1e ronde
vs. Agnieszka Radwanska5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Hobart - Hard
07.01.13
1e ronde
vs. Lauren Davis6-1, 2-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Australia Brisbane - Hard
31.12.12
1e ronde
vs. Alize Cornet6-2, 3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
30.12.12
Kwalif.
vs. Kristyna Pliskova6-4, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
29.12.12
2e ronde van de kwal.
vs. Karin Knapp6-4, 2-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
28.12.12
1e ronde van de kwal.
vs. Arina Rodionova3-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Australia Bendigo - Hard
29.10.12
1e ronde
vs. Karolina Wlodarczak7-62, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.10.12
2e ronde
vs. Alison Bai1-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.10.12
Kwartfinale
vs. Olivia Rogowska7-65, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Traralgon - Hard
22.10.12
Kwartfinale
vs. Arina Rodionova4-6, 6-2, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
22.10.12
1e ronde
vs. Alison Bai6-4, 5-7, 7-5 overwinningwedstrijd detail
22.10.12
2e ronde
vs. Peangtarn Plipuech6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Australia Margaret River - Hard
08.10.12
1e ronde
vs. Alison Bai6-3, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Esperance - Hard
01.10.12
1e ronde
vs. Angelique Svinos7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
01.10.12
2e ronde
vs. Miyabi Inoue7-5, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Port Pirie - Hard
17.09.12
1e ronde
vs. Stephanie Bengson4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Rockhampton - Hard
03.09.12
Kwartfinale
vs. Victoria Larriere6-3, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
03.09.12
1e ronde
vs. Rachael Tredoux6-3, 5-7, 6-4 overwinningwedstrijd detail
03.09.12
2e ronde
vs. Naiktha Bains6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail

Andrea Koch-Benvenuto - laatste wedstrijden

Brazil Bauru - Clay
21.04.16
Kwartfinale
vs. Paula Ormaechea1-4, - Andrea Koch-Benvenuto - scratchnederlaagwedstrijd detail
20.04.16
2e ronde
vs. Daniela Farfan6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.04.16
1e ronde
vs. Flavia Guimaraes Bueno6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Brazil Lins - Clay
13.04.16
2e ronde
vs. Paula Ormaechea4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
12.04.16
1e ronde
vs. Nathalia Rossi6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Brazil Sao Jose - Clay
06.04.16
2e ronde
vs. Paula Ormaechea6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.04.16
1e ronde
vs. Anastasia Nefedova6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Brazil Sao Jose - Clay
30.03.16
2e ronde
vs. Guadalupe Perez Rojas3-5, -def. nederlaagwedstrijd detail
28.03.16
1e ronde
vs. Barbara Oliveira6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Brazil Sao Jose - Clay
24.03.16
2e ronde
vs. Anastasia Nefedova6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.03.16
Kwartfinale
vs. Fernanda Brito1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
22.03.16
1e ronde
vs. Julia Fisch6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Chile Santiago - Clay
30.11.15
2e ronde
vs. Anne Schaefer1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
30.11.15
1e ronde
vs. Carla Lucero3-6, 6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Chile Santiago - Clay
23.11.15
1e ronde
vs. Flavia Guimaraes Bueno6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
23.11.15
2e ronde
vs. Daniela Seguel2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Colombia Bucaramanga - Clay
19.10.15
1e ronde
vs. Laura Sofia Rico Garcia6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.10.15
2e ronde
vs. Montserrat Gonzalez2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Canada Gatineau - Hard
27.07.15
1e ronde
vs. Alexandra Mueller5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Canada Granby - Hard
20.07.15
1e ronde
vs. Alexandra Mueller6-2, 7-66 overwinningwedstrijd detail
20.07.15
2e ronde
vs. Johanna Konta5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland Zeeland - Clay
29.06.15
1e ronde
vs. Bernarda Pera5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland Breda - Clay
22.06.15
1e ronde
vs. Sofie Oyen6-77, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Prerov - Clay
15.06.15
1e ronde
vs. Reka-Luca Jani6-711, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Essen - Clay
08.06.15
1e ronde van de kwal.
vs. Dominika Paterova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.06.15
2e ronde van de kwal.
vs. Amra Sadikovic3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Clay
30.03.15
1e ronde
vs. Lizette Cabrera2-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
30.03.15
2e ronde
vs. Destanee Aiava4-6, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Mornington - Clay
23.03.15
1e ronde
vs. Alana Parnaby7-5, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Mildura - Grass
09.03.15
1e ronde
vs. Yuuki Tanaka7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
<