WEDSTRIJD
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Bojana Klincov | Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Bojana Klincov vs. Doga Turkmen - onderlinge wedstrijden
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Bojana Klincov | Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Bojana Klincov form & Doga Turkmen form
Bojana Klincov - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |