WEDSTRIJD
18.11.21 | 1e ronde | Bojana Klincov | Eleonora Alvisi | 6-2, 6-3 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Bojana Klincov | Eleonora Alvisi | |
1e Service % | 41/64 (64%) | 33/52 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/41 (71%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/52 (54%) | 26/64 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dubbele fouten | 10 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bojana Klincov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Klincov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Klincov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Eleonora Alvisi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bojana Klincov vs. Eleonora Alvisi - onderlinge wedstrijden
18.11.21 | 1e ronde | Bojana Klincov | Eleonora Alvisi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet |
Bojana Klincov form & Eleonora Alvisi form
Bojana Klincov - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Eleonora Alvisi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Greta Petrillo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Ester Ivaldo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |