WEDSTRIJD
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Bojana Marinkovic | Fatemesadat Zanjani | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bojana Marinkovic | Fatemesadat Zanjani | |
1e Service % | 19/32 (59%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/19 (84%) | 9/25 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 1/12 (8%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/37 (73%) | 7/32 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/69 (75%) | 17/69 (25%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bojana Marinkovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Fatemesadat Zanjani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Iran
29.07.04, 19 Jaar
29.07.04, 19 Jaar
Bojana Marinkovic vs. Fatemesadat Zanjani - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Bojana Marinkovic | Fatemesadat Zanjani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Bojana Marinkovic form & Fatemesadat Zanjani form
Bojana Marinkovic - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Fatemesadat Zanjani - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Zvereva | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Kosanin | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Zvereva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shadchneva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 0-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Bourbotte | 4-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-72, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 3-6, 6-2, 13-15 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |