WEDSTRIJD
04.03.20 | 1e ronde | Bojana Marinkovic | Julita Saner | 7-5, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Bojana Marinkovic | Julita Saner | |
1e Service % | 45/74 (61%) | 49/56 (88%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/45 (56%) | 19/49 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 2/7 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/56 (63%) | 36/74 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bojana Marinkovic | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Julita Saner | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Julita Saner | |
0-0 | ||
Bojana Marinkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bojana Marinkovic vs. Julita Saner - onderlinge wedstrijden
04.03.20 | 1e ronde | Bojana Marinkovic | Julita Saner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
26.07.17 | 1e ronde | Bojana Marinkovic | Julita Saner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Tampere | Clay |
Bojana Marinkovic form & Julita Saner form
Bojana Marinkovic - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Julita Saner - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |