WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Briana Szabo | Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 10-6 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Briana Szabo vs. Maria Bondarenko - onderlinge wedstrijden
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Briana Szabo | Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Briana Szabo form & Maria Bondarenko form
Briana Szabo - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Leslie Rose | 4-1, Leslie Rose - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Kateryna Lazarenko | Kateryna Lazarenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 3-1, Nina Danisova - scratch | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Alicja Formella | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 0-2, - Briana Szabo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Maria Bondarenko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |