WEDSTRIJD
14.08.20 | 1e ronde | Cagla Buyukakcay | Fanny Stollar | 6-4, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Cagla Buyukakcay | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-1 | Fanny Stollar | |
0-0 | ||
Cagla Buyukakcay | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
5-3 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Cagla Buyukakcay | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Fanny Stollar | |
0-0 | ||
Cagla Buyukakcay | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cagla Buyukakcay vs. Fanny Stollar - onderlinge wedstrijden
14.08.20 | 1e ronde | Cagla Buyukakcay | Fanny Stollar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Cagla Buyukakcay form & Fanny Stollar form
Cagla Buyukakcay - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Fanny Stollar - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |