WEDSTRIJD
13.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Cagla Buyukakcay | Jana Fett | 6-3, 4-6, 7-5 | St. Petersburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Cagla Buyukakcay | Jana Fett | |
1e Service % | 82/108 (76%) | 56/116 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/82 (62%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 27/60 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/116 (45%) | 45/108 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 115/224 (51%) | 109/224 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 15 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cagla Buyukakcay | 0-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jana Fett | |
0-0 | ||
Cagla Buyukakcay | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Cagla Buyukakcay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Cagla Buyukakcay | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jana Fett | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cagla Buyukakcay | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Cagla Buyukakcay | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Jana Fett | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
Cagla Buyukakcay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jana Fett | |
0-0 | ||
Cagla Buyukakcay | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-2 | Jana Fett | |
0-0 | ||
Cagla Buyukakcay | 2-2 | |
2-3 | Jana Fett | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jana Fett | |
0-0 | ||
Cagla Buyukakcay | 4-4 | |
4-5 | Jana Fett | |
Cagla Buyukakcay | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cagla Buyukakcay vs. Jana Fett - onderlinge wedstrijden
13.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Cagla Buyukakcay | Jana Fett | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
Cagla Buyukakcay form & Jana Fett form
Cagla Buyukakcay - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |