WEDSTRIJD
05.05.22 | 2e ronde | Caijsa Wilda Hennemann | Anna Gabric | 2-6, 6-3, 6-2 | W25 Bastad | Clay |
STATISTIEKEN
Caijsa Wilda Hennemann | Anna Gabric | |
1e Service % | 72/88 (82%) | 57/81 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/72 (57%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/81 (47%) | 38/88 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Caijsa Wilda Hennemann vs. Anna Gabric - onderlinge wedstrijden
05.05.22 | 2e ronde | Caijsa Wilda Hennemann | Anna Gabric | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Bastad | Clay |
Caijsa Wilda Hennemann form & Anna Gabric form
Caijsa Wilda Hennemann - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Malene Helgo | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Bucea | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Harriet Dart | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Anna Gabric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |