WEDSTRIJD
12.05.21 | 1e ronde | Caijsa Wilda Hennemann | Natalia Siedliska | 7-5, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Caijsa Wilda Hennemann | Natalia Siedliska | |
1e Service % | 49/77 (64%) | 45/76 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/49 (59%) | 22/45 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/76 (57%) | 34/77 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/153 (56%) | 67/153 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Caijsa Wilda Hennemann vs. Natalia Siedliska - onderlinge wedstrijden
23.06.21 | 1e ronde | Natalia Siedliska | Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 L'aquila | Clay |
12.05.21 | 1e ronde | Caijsa Wilda Hennemann | Natalia Siedliska | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Caijsa Wilda Hennemann form & Natalia Siedliska form
Caijsa Wilda Hennemann - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Malene Helgo | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Bucea | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Harriet Dart | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Natalia Siedliska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - scratch | wedstrijd detail |