WEDSTRIJD
12.03.23 | Finale | Caijsa Wilda Hennemann | Vicky Van De Peer | 6-3, 6-1 | W15 Amiens | Clay |
STATISTIEKEN
Caijsa Wilda Hennemann | Vicky Van De Peer | |
1e Service % | 23/38 (61%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/44 (61%) | 12/38 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caijsa Wilda Hennemann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Vicky Van De Peer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Caijsa Wilda Hennemann vs. Vicky Van De Peer - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | Finale | Caijsa Wilda Hennemann | Vicky Van De Peer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Amiens | Clay |
Caijsa Wilda Hennemann form & Vicky Van De Peer form
Caijsa Wilda Hennemann - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Malene Helgo | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Bucea | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Harriet Dart | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Vicky Van De Peer - laatste wedstrijden
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail |