WEDSTRIJD
16.11.21 | Kwalif. | Camilla Gennaro | Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 10-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
30.09.03, 20 Jaar
30.09.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
06.04.01, 22 Jaar
06.04.01, 22 Jaar
Camilla Gennaro vs. Sabina Dadaciu - onderlinge wedstrijden
16.11.21 | Kwalif. | Camilla Gennaro | Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Camilla Gennaro form & Sabina Dadaciu form
Camilla Gennaro - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 6-2, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Delia Gaillard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-611, 2-0, Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sveva Zerpelloni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Kimmi Hance | 2-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Sabina Dadaciu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 Kwalif. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | wedstrijd detail |