WEDSTRIJD
04.02.13 | 1e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Catherine Krueger | 6-1, 6-0 | Launceston | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
11.06.98, 25 Jaar
11.06.98, 25 Jaar
Camilla Rosatello vs. Catherine Krueger - onderlinge wedstrijden
04.02.13 | 1e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Catherine Krueger | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
Camilla Rosatello form & Catherine Krueger form
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Catherine Krueger - laatste wedstrijden
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chisa Hosonuma | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
30.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tallulah Farrow | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Zlochova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Somer Dalla-Bona | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 3-0, Natalie Barbir - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
23.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Jones | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.15 1e ronde | vs. Katherine Westbury | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.15 Kwalif. | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Storch | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
09.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-71, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
02.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
03.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
07.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glen Iris - Clay | ||||
31.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Schulz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Bollweg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
03.02.14 1e ronde van de kwal. | vs. Annie Donaldson | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.14 2e ronde van de kwal. | vs. Nives Baric | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
27.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Ashling Sumner | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.13 1e ronde van de kwal. | vs. Nives Baric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |