WEDSTRIJD
24.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Tess Sugnaux | 3-6, 7-5, 10-5 | W25 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Camilla Rosatello vs. Tess Sugnaux - onderlinge wedstrijden
24.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Tess Sugnaux | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Manacor | Hard |
28.04.14 | 2e ronde | Camilla Rosatello | Tess Sugnaux | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
06.05.13 | Halve finale | Camilla Rosatello | Tess Sugnaux | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Camilla Rosatello form & Tess Sugnaux form
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Tess Sugnaux - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |