WEDSTRIJD
12.09.19 | 1e ronde | Camilla Scala | Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Camilla Scala | Claire Liu | |
1e Service % | 57/81 (70%) | 43/69 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/57 (65%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/24 (33%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/69 (49%) | 36/81 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Dubbele fouten | 9 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Claire Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Camilla Scala | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Claire Liu | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Claire Liu | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 1-5 | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Claire Liu | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Scala | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Claire Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Claire Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
Camilla Scala | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Claire Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Scala | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Claire Liu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Claire Liu | |
0-0, 0-15 | ||
Camilla Scala | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Claire Liu | |
Camilla Scala | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Claire Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Camilla Scala | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Claire Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Camilla Scala vs. Claire Liu - onderlinge wedstrijden
12.09.19 | 1e ronde | Camilla Scala | Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Camilla Scala form & Claire Liu form
Camilla Scala - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 2e ronde | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 2e ronde | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
01.08.19 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
27.07.19 Halve finale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.07.19 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Claire Liu - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | - Claire Liu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 2-1, Cristina Bucsa - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail |