WEDSTRIJD
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Camille Moga | Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
France
04.12.93, 30 Jaar
04.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.12.02, 21 Jaar
21.12.02, 21 Jaar
Camille Moga vs. Elena Giovanna Giessler - onderlinge wedstrijden
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Camille Moga | Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Camille Moga form & Elena Giovanna Giessler form
Camille Moga - laatste wedstrijden
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bylina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Layla Sakr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Elena Giovanna Giessler - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Skoog | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 7-63, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Pari Singh | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Kabdesh | 6-0, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Firman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-77, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-73, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail |