WEDSTRIJD
09.11.21 | Kwalif. | Camille Moga | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
France
04.12.93, 30 Jaar
04.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Camille Moga vs. Ilinca Dalina Amariei - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | Kwalif. | Camille Moga | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Camille Moga form & Ilinca Dalina Amariei form
Camille Moga - laatste wedstrijden
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bylina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Layla Sakr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |