WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Camille Moga | June Bjork | 6-1, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
France
04.12.93, 30 Jaar
04.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
26.01.05, 19 Jaar
26.01.05, 19 Jaar
Camille Moga vs. June Bjork - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Camille Moga | June Bjork | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Camille Moga form & June Bjork form
Camille Moga - laatste wedstrijden
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bylina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Layla Sakr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
June Bjork - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Vaja | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Tamara Sramkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gajete Diaz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 1-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 3-6, 1-5, - June Bjork - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Stella Remander | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Romane Longueville | 7-64, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pola Batkiewicz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Valeriia Krokhotina | 6-72, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Du Pasquier Jensen | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Esther Bataille | 6-0, 1-0, Esther Bataille - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonina Czajka | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |