WEDSTRIJD
14.03.23 | Kwalif. | Camille Moga | Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Camille Moga | Pauline Courcoux | |
1e Service % | 59/91 (65%) | 65/90 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/59 (51%) | 35/65 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/90 (48%) | 43/91 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/181 (50%) | 90/181 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Camille Moga | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Camille Moga | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Camille Moga | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Camille Moga | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camille Moga | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camille Moga | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Camille Moga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Camille Moga | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camille Moga | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Camille Moga | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camille Moga | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
France
04.12.93, 30 Jaar
04.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
04.04.97, 27 Jaar
04.04.97, 27 Jaar
Camille Moga vs. Pauline Courcoux - onderlinge wedstrijden
14.03.23 | Kwalif. | Camille Moga | Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Camille Moga form & Pauline Courcoux form
Camille Moga - laatste wedstrijden
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bylina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Layla Sakr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Pauline Courcoux - laatste wedstrijden
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |