WEDSTRIJD
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Camille Moga | Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
France
04.12.93, 30 Jaar
04.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Camille Moga vs. Salma Drugdova - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Camille Moga | Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Camille Moga form & Salma Drugdova form
Camille Moga - laatste wedstrijden
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bylina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Layla Sakr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Salma Drugdova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Laura Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Dana Shakirova | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Anastasija Arsic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |