WEDSTRIJD
03.12.21 | Kwartfinale | Carlota Martinez Cirez | Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Carlota Martinez Cirez | Claudia Hoste Ferrer | |
1e Service % | 66/96 (69%) | 47/81 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/66 (64%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 18/34 (53%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/81 (47%) | 39/96 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carlota Martinez Cirez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
6-5 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-2, 3-3, 4-4, 5-4, 5-5 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
Carlota Martinez Cirez | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlota Martinez Cirez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Carlota Martinez Cirez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Carlota Martinez Cirez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-15 | ||
4-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Carlota Martinez Cirez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlota Martinez Cirez vs. Claudia Hoste Ferrer - onderlinge wedstrijden
03.12.21 | Kwartfinale | Carlota Martinez Cirez | Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Carlota Martinez Cirez form & Claudia Hoste Ferrer form
Carlota Martinez Cirez - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 2-6, 1-5, - Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 3-0, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 0-4, - Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Laura Villanueva Morillo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Claudia Hoste Ferrer - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |